IXFK36N60P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK36N60P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFK36N60P
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 600V 36A TO-264
Fitxak: IXFK36N60P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
IXFK36N60Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFK36N60P fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 600V 36A TO-264 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9083 pcs Datuen fitxa IXFK36N60P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-264AA (IXFK)
Series HiPerFET™, PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 190 mOhm @ 18A, 10V
Power Dissipation (Max) 650W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-264-3, TO-264AA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 5800pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 102nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 600V Deskribapen zehatza N-Channel 600V 36A (Tc) 650W (Tc) Through Hole TO-264AA (IXFK)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 36A (Tc)