IXFH67N10
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH67N10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFH67N10
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 67A TO-247AD
Fitxak: IXFH67N10.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
IXFH67N10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFH67N10 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 100V 67A TO-247AD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4948 pcs Datuen fitxa IXFH67N10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247AD (IXFH)
Series HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 25 mOhm @ 33.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 4500pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 260nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V
Deskribapen zehatza N-Channel 100V 67A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH) Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 67A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
IXFH69N30P
IXFH69N30P
fabrikatzaileak: IXYS Corporation
deskribapena: MOSFET N-CH 300V 69A TO-247
Stockean: 13118 pcs
Deskarga: IXFH69N30P.pdf
RFQ
IXFH60N25Q
IXFH60N25Q
deskribapena: MOSFET N-CH 250V 60A TO-247AD
Stockean: 3631 pcs
Deskarga: IXFH60N25Q.pdf
RFQ
IXFH67N10Q
IXFH67N10Q
deskribapena: MOSFET N-CH 100V 67A TO247AD