IXFH66N20Q
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH66N20Q Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFH66N20Q
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 200V 66A TO-247
Fitxak: IXFH66N20Q.pdf
  • Mezua
IXFH66N20Qren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFH66N20Q fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 200V 66A TO-247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4215 pcs Datuen fitxa IXFH66N20Q.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247AD (IXFH)
Series HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 40 mOhm @ 33A, 10V
Power Dissipation (Max) 400W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3700pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 105nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 200V Deskribapen zehatza N-Channel 200V 66A (Tc) 400W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 66A (Tc)