IXFH15N100Q3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH15N100Q3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFH15N100Q3
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 1000V 15A TO-247
Fitxak: IXFH15N100Q3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Mezua
IXFH15N100Q3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFH15N100Q3 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 1000V 15A TO-247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6861 pcs Datuen fitxa IXFH15N100Q3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6.5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247AD (IXFH)
Series HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.05 Ohm @ 7.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 690W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3250pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 64nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 1000V Deskribapen zehatza N-Channel 1000V 15A (Tc) 690W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
IXFH160N15T
IXFH160N15T
fabrikatzaileak: IXYS Corporation
deskribapena: MOSFET N-CH 150V 160A TO-247
Stockean: 3881 pcs
Deskarga: IXFH160N15T.pdf
RFQ
IXFH150N25X3
IXFH150N25X3
deskribapena: MOSFET N-CH 250V 150A TO247
Stockean: 6293 pcs
Deskarga: IXFH150N25X3.pdf
RFQ
IXFH15N100Q
IXFH15N100Q
deskribapena: MOSFET N-CH 1000V 15A TO-247