IXFH15N100Q
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH15N100Q Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFH15N100Q
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 1000V 15A TO-247
Fitxak: IXFH15N100Q.pdf
  • Mezua
IXFH15N100Qren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFH15N100Q fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 1000V 15A TO-247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5296 pcs Datuen fitxa IXFH15N100Q.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247AD (IXFH)
Series HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 700 mOhm @ 500mA, 10V
Power Dissipation (Max) 360W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 4500pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 170nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 1000V Deskribapen zehatza N-Channel 1000V 15A (Tc) 360W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)