IXFA12N65X2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFA12N65X2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFA12N65X2
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH
Fitxak: IXFA12N65X2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
IXFA12N65X2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFA12N65X2 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 33524 pcs Datuen fitxa IXFA12N65X2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-263AA
Series HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 310 mOhm @ 6A, 10V
Power Dissipation (Max) 180W (Tc) Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1134pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 18.5nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 650V
Deskribapen zehatza N-Channel 650V 12A (Tc) 180W (Tc) Surface Mount TO-263AA Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)