IXFA12N50P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFA12N50P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFA12N50P
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 500V 12A D2-PAK
Fitxak: IXFA12N50P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
IXFA12N50Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFA12N50P fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 500V 12A D2-PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32671 pcs Datuen fitxa IXFA12N50P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (IXFA)
Series HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 500 mOhm @ 6A, 10V
Power Dissipation (Max) 200W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1830pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 29nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 500V Deskribapen zehatza N-Channel 500V 12A (Tc) 200W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXFA)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)