IXBF50N360
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXBF50N360 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXBF50N360
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena IGBT 3600V 70A 290W I4-PAK
Fitxak: IXBF50N360.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
IXBF50N360ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXBF50N360 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena IGBT 3600V 70A 290W I4-PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1593 pcs Datuen fitxa IXBF50N360.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 3600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.9V @ 15V, 50A
Probako egoera 960V, 50A, 5 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 46ns/205ns
Energia aldatzea - Hornitzaileen gailuen paketea ISOPLUS i4-PAC™
Series BIMOSFET™ Alderantzizko berreskuratzea (trr) 1.7µs
Energia - Max 290W Packaging Tube
Pakete / kasua i4-Pac™-5 (3 Leads) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Standard
IGBT motakoa - Gate Charge 210nC
Deskribapen zehatza IGBT 3600V 70A 290W Through Hole ISOPLUS i4-PAC™ Oraina - Pulsed Collector (Icm) 420A
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 70A