IXBF20N360
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXBF20N360 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXBF20N360
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena IGBT 3600V 45A ISOPLUS I4PAK
Fitxak: IXBF20N360.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
IXBF20N360ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXBF20N360 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena IGBT 3600V 45A ISOPLUS I4PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1943 pcs Datuen fitxa IXBF20N360.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 3600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.4V @ 15V, 20A
Probako egoera 1500V, 20A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 18ns/238ns
Energia aldatzea 15.5mJ (on), 4.3mJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea ISOPLUS i4-PAC™
Series BIMOSFET™ Alderantzizko berreskuratzea (trr) 1.7µs
Energia - Max 230W Packaging Tube
Pakete / kasua i4-Pac™-5 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Standard
IGBT motakoa - Gate Charge 43nC
Deskribapen zehatza IGBT 3600V 45A 230W Through Hole ISOPLUS i4-PAC™ Oraina - Pulsed Collector (Icm) 220A
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 45A