DPG20C400PB
IXYS CorporationIXYS Corporation
DPG20C400PB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPG20C400PB
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY GP 400V 10A TO220AB
Fitxak: DPG20C400PB.pdf
  • Mezua
DPG20C400PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPG20C400PB fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena DIODE ARRAY GP 400V 10A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67381 pcs Datuen fitxa DPG20C400PB.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.32V @ 10A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 400V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series HiPerFRED²™ Alderantzizko berreskuratzea (trr) 45ns
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-3
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 175°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Standard Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 400V 10A Through Hole TO-220-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 400V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 10A