DPG20C200PB
IXYS CorporationIXYS Corporation
DPG20C200PB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPG20C200PB
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220AB
Fitxak: DPG20C200PB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
DPG20C200PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPG20C200PB fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 61860 pcs Datuen fitxa DPG20C200PB.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.27V @ 10A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 200V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series HiPerFRED™ Alderantzizko berreskuratzea (trr) 35ns
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-3
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 175°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Standard Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 10A Through Hole TO-220-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 200V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 10A