DPF60I200HA
IXYS CorporationIXYS Corporation
DPF60I200HA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPF60I200HA
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY GP 200V 60A TO247AD
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
DPF60I200HAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPF60I200HA fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena DIODE ARRAY GP 200V 60A TO247AD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29613 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 200V Hornitzaileen gailuen paketea TO-247AD (HA)
Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Series -
Packaging Tube Pakete / kasua TO-247-2
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 175°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Standard Diode konfigurazioa -
Deskribapen zehatza Diode Array Standard 200V 60A Through Hole TO-247-2 Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 60A