DPF400C400NB
IXYS CorporationIXYS Corporation
DPF400C400NB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPF400C400NB
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 400V 400A SOT227B
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
DPF400C400NBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPF400C400NB fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena DIODE GEN PURP 400V 400A SOT227B Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2440 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 400V Hornitzaileen gailuen paketea SOT-227B
Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Series -
Packaging Tube Pakete / kasua SOT-227-4, miniBLOC
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 400V 400A Chassis Mount SOT-227B Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 400A