XUN536133.333JS6I
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XUN536133.333JS6I
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena OSC XO 133.3330MHZ HCSL SMD
Fitxak: XUN536133.333JS6I.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
XUN536133.333JS6Iren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XUN536133.333JS6I fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena OSC XO 133.3330MHZ HCSL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19161 pcs Datuen fitxa XUN536133.333JS6I.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series XUN
balorazio - Packaging Strip
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCSL
Beste izenak 800-3713 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 133.333MHz Deskribapen zehatza 133.333MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 145mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -