XUN535100.000JS6I8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XUN535100.000JS6I8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XUN535100.000JS6I8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena OSC XO 100.000MHZ HCSL SMD
Fitxak: 1.XUN535100.000JS6I8.pdf2.XUN535100.000JS6I8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
XUN535100.000JS6I8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XUN535100.000JS6I8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena OSC XO 100.000MHZ HCSL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22549 pcs Datuen fitxa 1.XUN535100.000JS6I8.pdf2.XUN535100.000JS6I8.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series XUN
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera HCSL
Beste izenak 800-2859-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 100MHz Deskribapen zehatza 100MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 145mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -