XUL535156.250JS6I8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XUL535156.250JS6I8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XUL535156.250JS6I8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena OSC 156.25MHZ SMD
Fitxak: 1.XUL535156.250JS6I8.pdf2.XUL535156.250JS6I8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
XUL535156.250JS6I8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XUL535156.250JS6I8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena OSC 156.25MHZ SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30155 pcs Datuen fitxa 1.XUL535156.250JS6I8.pdf2.XUL535156.250JS6I8.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series XUL
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Beste izenak 800-2858-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 156.25MHz Deskribapen zehatza 156.25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 97mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -