XUL535125.000JS6I8
IDT, Integrated Device Technology IncIDT, Integrated Device Technology Inc
XUL535125.000JS6I8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XUL535125.000JS6I8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena OSC 125MHZ SMD
Fitxak: 1.XUL535125.000JS6I8.pdf2.XUL535125.000JS6I8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mezua
XUL535125.000JS6I8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XUL535125.000JS6I8 fabrikatzailea IDT, Integrated Device Technology Inc
deskribapena OSC 125MHZ SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28498 pcs Datuen fitxa 1.XUL535125.000JS6I8.pdf2.XUL535125.000JS6I8.pdf
Mota XO (Standard) Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Shell estiloa 3.3V Series XUL
RoHS egoera Tape & Reel (TR) balorazio -
polarizazio 6-SMD, No Lead Irteera Enable/Disable
Beste izenak 800-2856-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia XUL535125.000JS6I8 Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Maiztasuna Tolerantzia ±50ppm Frekuentzia - Irteera 1 -
Frequency 125MHz Zabaldutako deskribapena 125MHz LVDS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 97mA Enable/Disable
deskribapena OSC 125MHZ SMD Uneko - Hornikuntza (Max) LVDS
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 97mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
XUL535100.000JS6I8
XUL535100.000JS6I8
fabrikatzaileak: IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena: OSC XO 100.000MHZ LVDS SMD
Stockean: 19226 pcs
Deskarga: XUL535100.000JS6I8.pdf
RFQ
XUL535125.000JS6I
XUL535125.000JS6I
deskribapena: OSC 125MHZ SMD