IDT79RV4640-200DUG
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT79RV4640-200DUG
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC MPU MIPS-I 200MHZ 128QFP
Fitxak: IDT79RV4640-200DUG.pdf
  • Mezua
IDT79RV4640-200DUGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT79RV4640-200DUG fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC MPU MIPS-I 200MHZ 128QFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5679 pcs Datuen fitxa IDT79RV4640-200DUG.pdf
Tentsioa - I / O 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 128-PQFP (28x28) Abiadura 200MHz
Series - Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DRAM
Packaging Tray Pakete / kasua 128-BQFP
Beste izenak 79RV4640-200DUG Tenperatura operatiboa 0°C ~ 85°C (TC)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Grafika bizkortzea No
Ethernet - Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak -
Deskribapen zehatza MIPS-I Microprocessor IC - 1 Core, 64-Bit 200MHz 128-PQFP (28x28) Core Prozesadorea MIPS-I