IDT79RV4640-133DUG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT79RV4640-133DUG
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC MPU MIPS-I 133MHZ 128QFP
Fitxak: IDT79RV4640-133DUG.pdf
  • Mezua
IDT79RV4640-133DUGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT79RV4640-133DUG fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC MPU MIPS-I 133MHZ 128QFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5003 pcs Datuen fitxa IDT79RV4640-133DUG.pdf
Tentsioa - I / O 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 128-PQFP (28x28) Abiadura 133MHz
Series - Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DRAM
Packaging Tray Pakete / kasua 128-BQFP
Beste izenak 79RV4640-133DUG Tenperatura operatiboa 0°C ~ 85°C (TC)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Grafika bizkortzea No
Ethernet - Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak -
Deskribapen zehatza MIPS-I Microprocessor IC - 1 Core, 64-Bit 133MHz 128-PQFP (28x28) Core Prozesadorea MIPS-I
Co-prozesadoreak / DSP System Control; CP0 Oinarriaren zati kopurua IDT79RV4640
Interfaze gehigarriak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
IDT79RV4640-150DU
IDT79RV4640-150DU
fabrikatzaileak: IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena: IC MPU MIPS-I 150MHZ 128QFP
Stockean: 6068 pcs
Deskarga: IDT79RV4640-150DU.pdf
RFQ
IDT79RC64T575-250DP
IDT79RC64T575-250DP
deskribapena: IC MPU MIPS-I 250MHZ 208QFP
Stockean: 3431 pcs
Deskarga: IDT79RC64T575-250DP.pdf
RFQ
deskribapena: IC MPU MIPS-I 133MHZ 128QFP