8N3SV76AC-0131CDI
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8N3SV76AC-0131CDI
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC OSC VCXO 114.285MHZ 6-CLCC
Fitxak: 1.8N3SV76AC-0131CDI.pdf2.8N3SV76AC-0131CDI.pdf3.8N3SV76AC-0131CDI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
364 pcs
  • Mezua
8N3SV76AC-0131CDIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8N3SV76AC-0131CDI fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC OSC VCXO 114.285MHZ 6-CLCC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.135 V ~ 3.465 V Mota VCXO
Hornitzaileen gailuen paketea 6-CLCC (7x5) Series FemtoClock® NG
Packaging Tray Pakete / kasua 6-CLCC
Beste izenak IDT8N3SV76AC-0131CDI
IDT8N3SV76AC-0131CDI-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Frequency 114.285MHz
Deskribapen zehatza VCXO IC 114.285MHz 6-CLCC (7x5) Egungo hornidura 130mA