8N3SV76AC-0130CDI
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8N3SV76AC-0130CDI
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC OSC VCXO 174.8MHZ 6-CLCC
Fitxak: 1.8N3SV76AC-0130CDI.pdf2.8N3SV76AC-0130CDI.pdf3.8N3SV76AC-0130CDI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
364 pcs
  • Mezua
8N3SV76AC-0130CDIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8N3SV76AC-0130CDI fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC OSC VCXO 174.8MHZ 6-CLCC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.135 V ~ 3.465 V Mota VCXO
Hornitzaileen gailuen paketea 6-CLCC (7x5) Series FemtoClock® NG
Packaging Tray Pakete / kasua 6-CLCC
Beste izenak IDT8N3SV76AC-0130CDI
IDT8N3SV76AC-0130CDI-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Frequency 174.8MHz
Deskribapen zehatza VCXO IC 174.8MHz 6-CLCC (7x5) Egungo hornidura 130mA