72V81L20PAI8
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V81L20PAI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO ASYNCH 512X9 56TSSOP
Fitxak: 72V81L20PAI8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
72V81L20PAI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V81L20PAI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 6781 pcs Datuen fitxa 72V81L20PAI8.pdf
Tentsioa - hornidura 3V ~ 3.6V Hornitzaileen gailuen paketea 56-TSSOP
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria No Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Beste izenak IDT72V81L20PAI8
IDT72V81L20PAI8-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria Tamaina 9K (512 x 9 x 2)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Funtzio Asynchronous
FWFT euskarria No Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 33.3MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 120mA