72V81L15PAG8
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V81L15PAG8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO ASYNCH 512X9 56TSSOP
Fitxak: 1.72V81L15PAG8.pdf2.72V81L15PAG8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
72V81L15PAG8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V81L15PAG8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC FIFO ASYNCH 512X9 56TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12412 pcs Datuen fitxa 1.72V81L15PAG8.pdf2.72V81L15PAG8.pdf
Tentsioa - hornidura 3V ~ 3.6V Hornitzaileen gailuen paketea 56-TSSOP
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria No Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Beste izenak IDT72V81L15PAG8
IDT72V81L15PAG8-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria Tamaina 9K (512 x 9 x 2)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Asynchronous
FWFT euskarria No Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 40MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 100mA