72V811L15PFGI8
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V811L15PFGI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC MEM FIFO 512X9 64-TQFP
Fitxak:
  • Mezua
72V811L15PFGI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V811L15PFGI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC MEM FIFO 512X9 64-TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5195 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 3V ~ 3.6V Hornitzaileen gailuen paketea 64-TQFP (14x14)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea No
Bandera programagarriak euskarria Yes Pakete / kasua 64-LQFP
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 9K (512 x 9 x 2)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria No Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 66.7MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 40mA