72V811L10TFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V811L10TFG8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO SYNC 512X9 10NS 64QFP
Fitxak: 72V811L10TFG8.pdf
  • Mezua
72V811L10TFG8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V811L10TFG8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC FIFO SYNC 512X9 10NS 64QFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3978 pcs Datuen fitxa 72V811L10TFG8.pdf
Tentsioa - hornidura 3V ~ 3.6V Hornitzaileen gailuen paketea 64-TQFP (10x10)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea No
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 64-LQFP Beste izenak IDT72V811L10TFG8
IDT72V811L10TFG8-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 9K (512 x 9 x 2)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria No Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 100MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 40mA