72V265LA15PFGI
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V265LA15PFGI
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC MEM FIFO 16384X18 64-TQFP
Fitxak:
  • Mezua
72V265LA15PFGIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V265LA15PFGI fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC MEM FIFO 16384X18 64-TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3884 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 3V ~ 3.6V Hornitzaileen gailuen paketea 64-TQFP (14x14)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria Yes Pakete / kasua 64-LQFP
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 288K (16K x 18)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria Yes Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 66.7MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA