72V265LA10TFG
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V265LA10TFG
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO SS 16384X18 10NS 64STQFP
Fitxak: 1.72V265LA10TFG.pdf2.72V265LA10TFG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
80 pcs
  • Mezua
72V265LA10TFGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V265LA10TFG fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC FIFO SS 16384X18 10NS 64STQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2177 pcs Datuen fitxa 1.72V265LA10TFG.pdf2.72V265LA10TFG.pdf
Tentsioa - hornidura 3V ~ 3.6V Hornitzaileen gailuen paketea 64-TQFP (10x10)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tray
Pakete / kasua 64-LQFP Beste izenak IDT72V265LA10TFG
IDT72V265LA10TFG-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 288K (16K x 18)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria Yes Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 100MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA