72V05L25JGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V05L25JGI8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V05L25JGI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO ASYNCH 4096X18 32PLCC
Fitxak: 1.72V05L25JGI8.pdf2.72V05L25JGI8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
72V05L25JGI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V05L25JGI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC FIFO ASYNCH 4096X18 32PLCC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8076 pcs Datuen fitxa 1.72V05L25JGI8.pdf2.72V05L25JGI8.pdf
Tentsioa - hornidura 3V ~ 3.6V Hornitzaileen gailuen paketea 32-PLCC (14x11.46)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria No Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 32-LCC (J-Lead) Beste izenak IDT72V05L25JGI8
IDT72V05L25JGI8-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 72K (8K x 9)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Asynchronous
FWFT euskarria No Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 28.5MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 75mA