72V05L25J8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V05L25J8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V05L25J8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO ASYNCH 4096X18 32PLCC
Fitxak: 1.72V05L25J8.pdf2.72V05L25J8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
72V05L25J8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V05L25J8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 5419 pcs Datuen fitxa 1.72V05L25J8.pdf2.72V05L25J8.pdf
Tentsioa - hornidura 3V ~ 3.6V Hornitzaileen gailuen paketea 32-PLCC (14x11.46)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria No Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 32-LCC (J-Lead) Beste izenak IDT72V05L25J8
IDT72V05L25J8-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria Tamaina 72K (8K x 9)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Funtzio Asynchronous
FWFT euskarria No Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 28.5MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 75mA