71342LA55PF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 71342LA55PF
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 32K PARALLEL 64TQFP
Fitxak: 1.71342LA55PF.pdf2.71342LA55PF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
71342LA55PFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 71342LA55PF fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 6464 pcs Datuen fitxa 1.71342LA55PF.pdf2.71342LA55PF.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 55ns Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia SRAM - Dual Port, Asynchronous Hornitzaileen gailuen paketea 64-TQFP (14x14)
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 64-LQFP Beste izenak 800-2321
IDT71342LA55PF
IDT71342LA55PF-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount