71342LA55J
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 71342LA55J
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 32K PARALLEL 52PLCC
Fitxak: 1.71342LA55J.pdf2.71342LA55J.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
71342LA55Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 71342LA55J fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 6522 pcs Datuen fitxa 1.71342LA55J.pdf2.71342LA55J.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 55ns Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia SRAM - Dual Port, Asynchronous Hornitzaileen gailuen paketea 52-PLCC (19.13x19.13)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 52-LCC (J-Lead) Beste izenak IDT71342LA55J
IDT71342LA55J-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount