7130LA55PF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 7130LA55PF
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 8K PARALLEL 64TQFP
Fitxak: 7130LA55PF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
7130LA55PFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 7130LA55PF fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 4770 pcs Datuen fitxa 7130LA55PF.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 55ns Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia SRAM - Dual Port, Asynchronous Hornitzaileen gailuen paketea 64-TQFP (14x14)
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 64-LQFP Beste izenak IDT7130LA55PF
IDT7130LA55PF-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount