7130LA55P
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
7130LA55P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 7130LA55P
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 8K PARALLEL 48DIP
Fitxak: 7130LA55P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
7130LA55Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 7130LA55P fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC SRAM 8K PARALLEL 48DIP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6867 pcs Datuen fitxa 7130LA55P.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 55ns Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia SRAM - Dual Port, Asynchronous Hornitzaileen gailuen paketea 48-PDIP
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 48-DIP (0.600", 15.24mm) Beste izenak IDT7130LA55P
IDT7130LA55P-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Through Hole