4MA160000Z3AACUGI
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4MA160000Z3AACUGI
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 160.000MHZ LVPECL SMD
Fitxak:
  • Mezua
4MA160000Z3AACUGIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4MA160000Z3AACUGI fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena OSC MEMS 160.000MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6364 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series 4MA
balorazio - Packaging Tray
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Beste izenak IDT4MA160000Z3AACUGI
IDT4MA160000Z3AACUGI-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 160MHz Deskribapen zehatza 160MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) - Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -
Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
4MA160000Z3AACUGI8
4MA160000Z3AACUGI8
fabrikatzaileak: IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena: OSC MEMS 160.000MHZ LVPECL SMD