4MA159375Z4BACUGI8
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4MA159375Z4BACUGI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 159.375MHZ LVDS SMD
Fitxak: 4MA159375Z4BACUGI8.pdf
  • Mezua
4MA159375Z4BACUGI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4MA159375Z4BACUGI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena OSC MEMS 159.375MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3203 pcs Datuen fitxa 4MA159375Z4BACUGI8.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series 4MA
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Beste izenak IDT4MA159375Z4BACUGI8
IDT4MA159375Z4BACUGI8-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 159.375MHz Deskribapen zehatza 159.375MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 95mA (Typ) Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -