2305A-1HDCGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2305A-1HDCGI
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC CLK BUFFER 3.3V HI DRV 8-SOIC
Fitxak: 1.2305A-1HDCGI.pdf2.2305A-1HDCGI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
776 pcs
  • Mezua
2305A-1HDCGIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2305A-1HDCGI fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC CLK BUFFER 3.3V HI DRV 8-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 161693 pcs Datuen fitxa 1.2305A-1HDCGI.pdf2.2305A-1HDCGI.pdf
Tentsioa - hornidura 3 V ~ 3.6 V Mota Zero Delay Buffer
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Series -
Ratio - Input: Irteera 1:5 Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes with Bypass
Irteera CMOS, LVCMOS, TTL Beste izenak IDT2305A-1HDCGI
IDT2305A-1HDCGI-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrerako LVTTL
Maiztasuna - Geh 133MHz Bereizgailua / biderkatzailea No/No
Diferentziala - Sarrera: irteera No/No Oinarriaren zati kopurua IDT2305-1
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
2305A-1HDCG8
2305A-1HDCG8
fabrikatzaileak: IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena: IC CLK BUFFER 3.3V HI DRV 8-SOIC
Stockean: 215525 pcs
Deskarga: 2305A-1HDCG8.pdf
RFQ
2305A-1DCG
2305A-1DCG
deskribapena: IC CLK BUFFER ZD 3.3V 8-SOIC
Stockean: 93011 pcs
Deskarga: 2305A-1DCG.pdf
RFQ
2305A-1HDCGI8
2305A-1HDCGI8