2305A-1DCG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2305A-1DCG8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC CLK BUFFER ZD 3.3V 8-SOIC
Fitxak: 1.2305A-1DCG8.pdf2.2305A-1DCG8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
2305A-1DCG8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2305A-1DCG8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC CLK BUFFER ZD 3.3V 8-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 243224 pcs Datuen fitxa 1.2305A-1DCG8.pdf2.2305A-1DCG8.pdf
Tentsioa - hornidura 3 V ~ 3.6 V Mota Zero Delay Buffer
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Series -
Ratio - Input: Irteera 1:5 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes with Bypass
Irteera CMOS, LVCMOS, TTL Beste izenak 800-1273-2
IDT2305A-1DCG8
IDT2305A1DCG8
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrerako LVTTL
Maiztasuna - Geh 133MHz Bereizgailua / biderkatzailea No/No
Diferentziala - Sarrera: irteera No/No Oinarriaren zati kopurua IDT2305-1
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Phoenix Contact
deskribapena: CABLE ASSEMBLY INTERFACE 6.56'
Stockean: 2637 pcs
Deskarga: 2305981.pdf
RFQ
2305A-1HDCGI
2305A-1HDCGI
fabrikatzaileak: IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena: IC CLK BUFFER 3.3V HI DRV 8-SOIC