1338AC-31SRGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1338AC-31SRGI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC RTC CLK/CALENDAR I2C 16SOIC
Fitxak: 1338AC-31SRGI8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
1338AC-31SRGI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1338AC-31SRGI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC RTC CLK/CALENDAR I2C 16SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 53248 pcs Datuen fitxa 1338AC-31SRGI8.pdf
Tentsioa - Hornidura, Bateria 1.3 V ~ 3.7 V Tentsioa - hornidura 3.3 V ~ 5.5 V
Mota Clock/Calendar Denbora formatua HH:MM:SS (12/24 hr)
Hornitzaileen gailuen paketea 16-SOIC Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 56B
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface I²C, 2-Wire Serial
Ezaugarriak Leap Year, NVSRAM, Square Wave Output Deskribapen zehatza Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar 56B I²C, 2-Wire Serial 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Data formatua YY-MM-DD-dd Uneko - Denbora-bitartea (Max) 5µA @ 3.63V ~ 5.5V
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1338C-31SRI
1338C-31SRI
fabrikatzaileak: IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena: IC RTC CLK/CALENDAR I2C 16-SOIC
Stockean: 6478 pcs
Deskarga: 1338C-31SRI.pdf
RFQ
1338C-18SRI
1338C-18SRI
Stockean: 3795 pcs
Deskarga: 1338C-18SRI.pdf
RFQ
1338AC-31SRGI
1338AC-31SRGI
Deskarga: 1338AC-31SRGI.pdf
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: HOLDER SHEAR
Stockean: 254 pcs
Deskarga:
1339
fabrikatzaileak: Keystone Electronics Corp.
deskribapena: KIT
Stockean: 200 pcs
Deskarga:
1338AC-18SRGI
1338AC-18SRGI
Deskarga: 1338AC-18SRGI.pdf
1338A 0037500
1338A 0037500
fabrikatzaileak: Belden
deskribapena: CBL 5COND 18AWG SHLD
Stockean: 6 pcs
1338AC-18SRGI8
1338AC-18SRGI8
Deskarga: 1338AC-18SRGI8.pdf
1339-1
1339-1"X60YD
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: 1339 TAPE 1"X60YD BULK