1338AC-18SRGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1338AC-18SRGI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC RTC CLK/CALENDAR I2C 16-SOIC
Fitxak: 1338AC-18SRGI8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
1338AC-18SRGI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1338AC-18SRGI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC RTC CLK/CALENDAR I2C 16-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 71188 pcs Datuen fitxa 1338AC-18SRGI8.pdf
Tentsioa - Hornidura, Bateria 1.3 V ~ 3.7 V Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 5.5 V
Mota Clock/Calendar Denbora formatua HH:MM:SS (12/24 hr)
Hornitzaileen gailuen paketea 16-SOIC Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 56B
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface I²C, 2-Wire Serial
Ezaugarriak Leap Year, NVSRAM, Square Wave Output Deskribapen zehatza Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar 56B I²C, 2-Wire Serial 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Data formatua YY-MM-DD-dd Uneko - Denbora-bitartea (Max) 2µA @ 3.3V