RR3PA-ULDC110V
IDECIDEC
RR3PA-ULDC110V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RR3PA-ULDC110V
Fabrikatzaileak / Marka: IDEC
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V
Fitxak: RR3PA-ULDC110V.pdf
  • Mezua
RR3PA-ULDC110Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RR3PA-ULDC110V fabrikatzailea IDEC
deskribapena RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3902 pcs Datuen fitxa RR3PA-ULDC110V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 88 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 11 VDC
Amaiera estiloa Plug In, 11 Pin (Octal) Tentsio aldatzea 240VAC, 30VDC - Max
Series RR Askatu ordua 25ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 1885-1763 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 40°C
Denbora eragilea 25ms Muntaketa mota Socketable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Neon Indicator
Deskribapen zehatza General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 110VDC Coil Socketable Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A
Harremanetarako materiala Silver (Ag) Harremanetarako formularioa 3PDT (3 Form C)
Bobina tentsioa 110VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 8.46 kOhms Coil Power -
Bobina korrontea 13.0mA