RR3PA-ULAC220V
IDECIDEC
RR3PA-ULAC220V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RR3PA-ULAC220V
Fabrikatzaileak / Marka: IDEC
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 220V
Fitxak: RR3PA-ULAC220V.pdf
  • Mezua
RR3PA-ULAC220Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RR3PA-ULAC220V fabrikatzailea IDEC
deskribapena RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 220V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3201 pcs Datuen fitxa RR3PA-ULAC220V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 176 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 66 VAC
Amaiera estiloa Plug In, 11 Pin (Octal) Tentsio aldatzea 240VAC, 30VDC - Max
Series RR Askatu ordua 25ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 1885-1494 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 40°C
Denbora eragilea 25ms Muntaketa mota Socketable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Neon Indicator
Deskribapen zehatza General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 220VAC Coil Socketable Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A
Harremanetarako materiala Silver (Ag) Harremanetarako formularioa 3PDT (3 Form C)
Bobina tentsioa 220VAC Bobina mota Non Latching
Coil Power - Bobina korrontea 11.5mA