RF1V-3A1B-D24
IDECIDEC
RF1V-3A1B-D24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RF1V-3A1B-D24
Fabrikatzaileak / Marka: IDEC
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PST 6A 24V
Fitxak: RF1V-3A1B-D24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
RF1V-3A1B-D24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RF1V-3A1B-D24 fabrikatzailea IDEC
deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PST 6A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3934 pcs Datuen fitxa RF1V-3A1B-D24.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 18 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC, 30VDC - Max
Series RF1V Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 1885-1610 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza General Purpose Relay 4PST-3NO/1NC (3 Form A, 1 Form B) 24VDC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 6A
Bobina tentsioa 24VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 1.6 kOhms Coil Power 360 mW
Bobina korrontea 15.0mA