RF1V-2A2BLD1-D24
IDECIDEC
RF1V-2A2BLD1-D24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RF1V-2A2BLD1-D24
Fabrikatzaileak / Marka: IDEC
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PST 6A 24V
Fitxak: RF1V-2A2BLD1-D24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
RF1V-2A2BLD1-D24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RF1V-2A2BLD1-D24 fabrikatzailea IDEC
deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PST 6A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3016 pcs Datuen fitxa RF1V-2A2BLD1-D24.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 18 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC, 30VDC - Max
Series RF1V Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 1885-1671 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Diode, LED Indicator
Deskribapen zehatza General Purpose Relay 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B) 24VDC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 6A
Bobina tentsioa 24VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 1.6 kOhms Coil Power 360 mW
Bobina korrontea 15.0mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RF1V-4A2BL-D24
RF1V-4A2BL-D24
fabrikatzaileak: IDEC
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE 6PST 6A 24V