5KP90CA-HRA
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
5KP90CA-HRA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5KP90CA-HRA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 90VWM 146VC AXIAL
Fitxak: 5KP90CA-HRA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
5KP90CA-HRAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5KP90CA-HRA fabrikatzailea Littelfuse Inc.
deskribapena TVS DIODE 90VWM 146VC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7512 pcs Datuen fitxa 5KP90CA-HRA.pdf
Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 100V Tentsioa - Breakover 1
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 90V Tentsioa - Tasa P600
Mota Zener Series 5KP-HRA
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 5000W (5kW) Energia - Peak Pulse 34.9A
polarizazio P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TA)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 5KP90CA-HRA deskribapena TVS DIODE 90VWM 146VC AXIAL
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 146V Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
5KP90CE3/TR13
5KP90CE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 90V 160V P600
Stockean: 49740 pcs
Deskarga: 5KP90CE3/TR13.pdf
RFQ
5KP90C
5KP90C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 90V 153.3V P600
Stockean: 34458 pcs
Deskarga: 5KP90C.pdf
RFQ
5KP90CA-TP
5KP90CA-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: TVS DIODE 90V 146V R-6
Deskarga: 5KP90CA-TP.pdf
5KP90CA
5KP90CA
deskribapena: TVS DIODE 90V 146V P600