5KP45CA-HRA
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
5KP45CA-HRA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5KP45CA-HRA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 45VWM 72.7VC AXIAL
Fitxak: 5KP45CA-HRA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
5KP45CA-HRAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5KP45CA-HRA fabrikatzailea Littelfuse Inc.
deskribapena TVS DIODE 45VWM 72.7VC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7810 pcs Datuen fitxa 5KP45CA-HRA.pdf
Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 50V Tentsioa - Breakover 1
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 45V Tentsioa - Tasa P600
Mota Zener Series 5KP-HRA
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 5000W (5kW) Energia - Peak Pulse 70.2A
polarizazio P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TA)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 5KP45CA-HRA deskribapena TVS DIODE 45VWM 72.7VC AXIAL
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 72.7V Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
5KP45E3/TR13
5KP45E3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 45V 80.3V P600
Stockean: 57622 pcs
Deskarga: 5KP45E3/TR13.pdf
RFQ
5KP48
5KP48
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 48V 81.27V P600
Stockean: 59838 pcs
Deskarga: 5KP48.pdf
RFQ
5KP45CA
5KP45CA
deskribapena: TVS DIODE 45V 72.7V P600