5KP180CA-HRA
5KP180CA-HRA
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.
deskribapena: TVS DIODE 180VWM 292VC AXIAL
Stockean: 7520 pcs
Deskarga: 5KP180CA-HRA.pdf
RFQ
5KP180E3/TR13
5KP180E3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 180V 323V P600
Stockean: 57168 pcs
Deskarga:
RFQ
5KP180C
5KP180C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 180V 306.6V P600
Deskarga: 5KP180C.pdf
5KP180CA-B
5KP180CA-B
deskribapena: TVS DIODE 180V 292V P600
Deskarga:
5KP180CA
5KP180CA