5KP180CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP180CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5KP180CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 180V 292V P600
Fitxak: 5KP180CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
1600 pcs
  • Mezua
5KP180CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5KP180CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 180V 292V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36105 pcs Datuen fitxa 5KP180CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 180V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 292V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 200V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series 5KP
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua P600, Axial
Beste izenak 5KP180CA-ND
5KP180CALF
5KP180CALF-ND
5KP180CALFTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 17.5A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
5KP180A-TP
5KP180A-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: TVS DIODE 180V 292V R-6
Stockean: 57905 pcs
Deskarga: 5KP180A-TP.pdf
RFQ
5KP180CAE3/TR13
5KP180CAE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 180V 292V P600
Stockean: 45353 pcs
Deskarga:
RFQ
5KP180CA-HR
5KP180CA-HR
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.
deskribapena: TVS DIODE 180VWM 292VC AXIAL
Deskarga:
5KP180CA-G
5KP180CA-G
fabrikatzaileak: Comchip Technology
deskribapena: TVS DIODE 180V 291.6V R-6
Deskarga: 5KP180CA-G.pdf
5KP180CA-HRA
5KP180CA-HRA
Deskarga: 5KP180CA-HRA.pdf
5KP180CA-TP
5KP180CA-TP
Deskarga: 5KP180CA-TP.pdf
5KP180C
5KP180C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 180V 306.6V P600
Deskarga: 5KP180C.pdf
5KP180A-HR
5KP180A-HR
5KP180C-B
5KP180C-B
5KP180CA-B
5KP180CA-B
5KP180AE3/TR13
5KP180AE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi