5KP180CA-G
5KP180CA-G
fabrikatzaileak: Comchip Technology
deskribapena: TVS DIODE 180V 291.6V R-6
Stockean: 76307 pcs
Deskarga: 5KP180CA-G.pdf
RFQ
5KP180CA-HRA
5KP180CA-HRA
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.
deskribapena: TVS DIODE 180VWM 292VC AXIAL
Stockean: 7520 pcs
Deskarga: 5KP180CA-HRA.pdf
RFQ
5KP180AE3/TR13
5KP180AE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 180V 292V P600