5KP120CA-HRA
5KP120CA-HRA
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.
deskribapena: TVS DIODE 120VWM 193VC AXIAL
Stockean: 6430 pcs
Deskarga: 5KP120CA-HRA.pdf
RFQ
5KP120CAE3/TR13
5KP120CAE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 120V 193V P600
Stockean: 48770 pcs
Deskarga:
RFQ
5KP120CA-B
5KP120CA-B
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
Deskarga:
5KP12A
5KP12A
deskribapena: TVS DIODE 12V 19.9V P600