5KP120CA-HRA
5KP120CA-HRA
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.
deskribapena: TVS DIODE 120VWM 193VC AXIAL
Stockean: 6430 pcs
Deskarga: 5KP120CA-HRA.pdf
RFQ
5KP120AE3/TR13
5KP120AE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 120V 193V P600
Stockean: 47144 pcs
Deskarga:
RFQ
5KP120A-HR
5KP120A-HR
Deskarga:
5KP120C-B
5KP120C-B
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 120V 202.65V P600
5KP120CA-B
5KP120CA-B